Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > CD74HCT4053M96E4
CD74HCT4053M96E4
CD74HCT4053M96E4 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcd74hct4051
Hersteller: Texas Instruments
Multiplexer Switch ICs Hi-Spd CMOS Analog M ltplxr/Demltplxr ALT 595-CD74HCT4053M96
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD74HCT4053M96E4 Texas Instruments
Description: IC SWITCH SPDT X 3 130OHM 16SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 130Ohm, -3db Bandwidth: 200MHz, Supplier Device Package: 16-SOIC, Voltage - Supply, Single (V+): 4.5V ~ 5.5V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±1V ~ 5V, Switch Circuit: SPDT, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 2:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 5Ohm, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 5pF, 8pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 100nA, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Number of Circuits: 3.
Weitere Produktangebote CD74HCT4053M96E4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD74HCT4053M96E4 CD74HCT4053M96E4 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcd74hct4051 Description: IC SWITCH SPDT X 3 130OHM 16SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 130Ohm
-3db Bandwidth: 200MHz
Supplier Device Package: 16-SOIC
Voltage - Supply, Single (V+): 4.5V ~ 5.5V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±1V ~ 5V
Switch Circuit: SPDT
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 2:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 5Ohm
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 5pF, 8pF