Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDEP105NP-0R3NC-32
CDEP105NP-0R3NC-32
CDEP105NP-0R3NC-32 Sumida Corporation
120498635747751cdep105.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Wirewound 0.3uH 30% 100KHz Ferrite 17.7A 0.0024Ohm DCR T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDEP105NP-0R3NC-32 Sumida Corporation
Description: FIXED IND 300NH 17.7A 2.4MOHM SM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.4mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 40A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Inductance: 300 nH, Current Rating (Amps): 17.7 A.
Weitere Produktangebote CDEP105NP-0R3NC-32
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDEP105NP-0R3NC-32 Hersteller : Sumida America Components Inc. CDEP105.pdf Description: FIXED IND 300NH 17.7A 2.4MOHM SM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.4mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 40A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Inductance: 300 nH
Current Rating (Amps): 17.7 A
Produkt ist nicht verfügbar
CDEP105NP-0R3NC-32 Hersteller : Sumida CDEP105-523356.pdf Power Inductors - SMD 0.3uH 17.7A 30% 100KHz SMD INDUCTOR