CDEP134NP-3R6MC-H
CDEP134NP-3R6MC-H Sumida America Components Inc.
CDEP134.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.6UH 7.5A 12 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 3.6 µH
Current Rating (Amps): 7.5 A
auf Bestellung 1700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDEP134NP-3R6MC-H Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.6UH 7.5A 12 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 12mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 3.6 µH, Current Rating (Amps): 7.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDEP134NP-3R6MC-H CDEP134NP-3R6MC-H Hersteller : Sumida CDEP134.pdf Power Inductors - SMD 3.6uH 7.5A
auf Bestellung 441 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CDEP134NP-3R6MC-H CDEP134NP-3R6MC-H Hersteller : Sumida America Components Inc. CDEP134.pdf Description: FIXED IND 3.6UH 7.5A 12 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 3.6 µH
Current Rating (Amps): 7.5 A
auf Bestellung 1755 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
CDEP134NP-3R6MC-H CDEP134NP-3R6MC-H Hersteller : Sumida Corporation 98942823751156cdep134c.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 3.6uH 20% 100KHz Ferrite 7.5A 0.012Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar