CDEP147NP-4R7MC-73
CDEP147NP-4R7MC-73 Sumida America Components Inc.
CDEP147.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 11A 7.8 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.571" L x 0.571" W (14.50mm x 14.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 17.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 11 A
auf Bestellung 6900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDEP147NP-4R7MC-73 Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 11A 7.8 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.571" L x 0.571" W (14.50mm x 14.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 7.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 17.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 11 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDEP147NP-4R7MC-73 CDEP147NP-4R7MC-73 Hersteller : Sumida Corporation 99796737243330cdep147.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 11A 0.0078Ohm DCR T/R
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 111
CDEP147NP-4R7MC-73 CDEP147NP-4R7MC-73 Hersteller : Sumida CDEP147-514104.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 11A 6.50ohms
auf Bestellung 344 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
CDEP147NP-4R7MC-73 CDEP147NP-4R7MC-73 Hersteller : Sumida America Components Inc. CDEP147.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 11A 7.8 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 11 A
auf Bestellung 7253 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
Produkt ist nicht verfügbar