CDEP147NP-4R7MC-95
CDEP147NP-4R7MC-95 Sumida America Components Inc.
CDEP147.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 12.5A 6.03 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.571" L x 0.571" W (14.50mm x 14.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.03mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 15.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 12.5 A
auf Bestellung 4200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDEP147NP-4R7MC-95 Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 12.5A 6.03 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.571" L x 0.571" W (14.50mm x 14.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.03mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 15.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 12.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDEP147NP-4R7MC-95 CDEP147NP-4R7MC-95 Hersteller : Sumida CDEP147-514104.pdf Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 4.7UH 12.5A
auf Bestellung 777 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CDEP147NP-4R7MC-95 CDEP147NP-4R7MC-95 Hersteller : Sumida America Components Inc. CDEP147.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 12.5A 6.03 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 12.5 A
auf Bestellung 4276 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
CDEP147NP-4R7MC-95 CDEP147NP-4R7MC-95 Hersteller : Sumida Corporation 99796737243330cdep147.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 12.5A 0.00603Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar