Produkte > SUMIDA > CDEP147NP-6R1MC-125
CDEP147NP-6R1MC-125
CDEP147NP-6R1MC-125 Sumida
CDEP147-514104.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 6.1uH 11.6A 20% 100KHz SMD INDUCTOR
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDEP147NP-6R1MC-125 Sumida
Description: FIXED IND 6.1UH 12.5A 6.03 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.571" L x 0.571" W (14.50mm x 14.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.03mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 11.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 6.1 µH, Current Rating (Amps): 12.5 A.
Weitere Produktangebote CDEP147NP-6R1MC-125
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDEP147NP-6R1MC-125 CDEP147NP-6R1MC-125
Produktcode: 32004
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
CDEP147.pdf Verschiedene Bauteile > Verschiedene Bauteile 2
Produkt ist nicht verfügbar
CDEP147NP-6R1MC-125 CDEP147NP-6R1MC-125 Hersteller : Sumida Corporation 99796737243330cdep147.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 6.1uH 20% 100KHz Ferrite 12.5A 0.00603Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDEP147NP-6R1MC-125 CDEP147NP-6R1MC-125 Hersteller : Sumida America Components Inc. CDEP147.pdf Description: FIXED IND 6.1UH 12.5A 6.03 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.571" L x 0.571" W (14.50mm x 14.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.03mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 6.1 µH
Current Rating (Amps): 12.5 A