CDEP147NP-8R0MC-125
CDEP147NP-8R0MC-125 Sumida America Components Inc.
CDEP147.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 8UH 11A 7.8 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.571" L x 0.571" W (14.50mm x 14.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 8 µH
Current Rating (Amps): 11 A
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDEP147NP-8R0MC-125 Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 8UH 11A 7.8 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.571" L x 0.571" W (14.50mm x 14.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 7.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 8 µH, Current Rating (Amps): 11 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDEP147NP-8R0MC-125 CDEP147NP-8R0MC-125 Hersteller : Sumida CDEP147-514104.pdf Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 8UH 11A
auf Bestellung 614 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CDEP147NP-8R0MC-125 CDEP147NP-8R0MC-125 Hersteller : Sumida America Components Inc. CDEP147.pdf Description: FIXED IND 8UH 11A 7.8 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 8 µH
Current Rating (Amps): 11 A
auf Bestellung 362 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
CDEP147NP-8R0MC-125
Produktcode: 162419
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
CDEP147.pdf Drosseln > Induktivität SMD andere
Produkt ist nicht verfügbar
CDEP147NP-8R0MC-125 CDEP147NP-8R0MC-125 Hersteller : Sumida Corporation 99796737243330cdep147.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 8uH 20% 100KHz Ferrite 11A 0.0078Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar