CDH53-101JC Sumida America Components Inc.
CDH53%20S-074-506.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 100UH 370MA 1.57OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.57Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 370 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDH53-101JC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 100UH 370MA 1.57OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.57Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 370 mA.
Weitere Produktangebote CDH53-101JC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDH53-101JC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDH53%20S-074-506.pdf Description: FIXED IND 100UH 370MA 1.57OHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 370 mA