Produkte > CDH > CDH53-470KC
CDH53-470KC
CDH53%20S-074-506.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 1496 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDH53-470KC
Description: FIXED IND 47UH 530MA 770MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 770mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 530 mA.
Weitere Produktangebote CDH53-470KC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDH53-470KC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDH53%20S-074-506.pdf Description: FIXED IND 47UH 530MA 770MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 770mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 530 mA