Produkte > CUI DEVICES > CDM-20008
CDM-20008
CDM-20008 CUI Devices
cdm_20008-1776253.pdf
Hersteller: CUI Devices
Speakers & Transducers Speakers
auf Bestellung 967 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDM-20008 CUI Devices
Description: SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.787" Dia (20.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 560Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 500 mW, Power - Rated: 300 mW, Frequency Range: 448 Hz ~ 7 kHz, Efficiency - dBA: 92.00, Efficiency - Testing: 300mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDM-20008 CDM-20008 Hersteller : Same Sky cdm-20008.pdf Speakers & Transducers Speakers
auf Bestellung 1456 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CDM-20008 CDM-20008 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cdm-20008.pdf Description: SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.787" Dia (20.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 560Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 500 mW
Power - Rated: 300 mW
Frequency Range: 448 Hz ~ 7 kHz
Efficiency - dBA: 92.00
Efficiency - Testing: 300mW/100mm