CDMC104NP-R36M
CDMC104NP-R36M Sumida America Components Inc.
CDMC104.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 360NH 25A 1.1 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.1mOhm
Current - Saturation (Isat): 28A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 360 nH
Current Rating (Amps): 25 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDMC104NP-R36M Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 360NH 25A 1.1 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.1mOhm, Current - Saturation (Isat): 28A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 360 nH, Current Rating (Amps): 25 A.
Weitere Produktangebote CDMC104NP-R36M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDMC104NP-R36M CDMC104NP-R36M Hersteller : Sumida CDMC104-523400.pdf Fixed Inductors SMD Power Inductor 0.36UH 25A
auf Bestellung 446 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
CDMC104NP-R36M CDMC104NP-R36M Hersteller : Sumida America Components Inc. CDMC104.pdf Description: FIXED IND 360NH 25A 1.1 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 1.1mOhm
Part Status: Obsolete
Inductance: 360 nH
Current Rating (Amps): 25 A