CDMC6D28NP-1R0MC
CDMC6D28NP-1R0MC Sumida America Components Inc.
CDMC6D28.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 9.5A 8.8 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.285" L x 0.256" W (7.25mm x 6.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 8.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.8A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 9.5 A
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDMC6D28NP-1R0MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 9.5A 8.8 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.285" L x 0.256" W (7.25mm x 6.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 8.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.8A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 9.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDMC6D28NP-1R0MC CDMC6D28NP-1R0MC Hersteller : Sumida CDMC6D28-515389.pdf Power Inductors - SMD 1uH 11A SHLD
auf Bestellung 610 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CDMC6D28NP-1R0MC CDMC6D28NP-1R0MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDMC6D28.pdf Description: FIXED IND 1UH 9.5A 8.8 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 9.5 A