CDMC6D28NP-4R7MC
CDMC6D28NP-4R7MC Sumida America Components Inc.
CDMC6D28.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 3.7A 46.4MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.285" L x 0.256" W (7.25mm x 6.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 46.4mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.3A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.7 A
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDMC6D28NP-4R7MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 3.7A 46.4MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.285" L x 0.256" W (7.25mm x 6.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 46.4mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.3A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 3.7 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDMC6D28NP-4R7MC CDMC6D28NP-4R7MC Hersteller : Sumida CDMC6D28-515389.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 5.4A SHLD
auf Bestellung 3052 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CDMC6D28NP-4R7MC CDMC6D28NP-4R7MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDMC6D28.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 3.7A 46.4MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.7 A