CDMC8D28NP-1R2MC
CDMC8D28NP-1R2MC Sumida America Components Inc.
CDMC8D28.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 12.9A 7 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.374" L x 0.335" W (9.50mm x 8.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12.2A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 12.9 A
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDMC8D28NP-1R2MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 12.9A 7 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.374" L x 0.335" W (9.50mm x 8.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12.2A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 12.9 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDMC8D28NP-1R2MC CDMC8D28NP-1R2MC Hersteller : Sumida CDMC8D28-837924.pdf Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 1.2UH 12.9A
auf Bestellung 3524 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CDMC8D28NP-1R2MC CDMC8D28NP-1R2MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDMC8D28.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 12.9A 7 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 7mOhm Max
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 12.9 A