Produkte > SUMIDA > CDMC8D28NP-R39MC
CDMC8D28NP-R39MC
CDMC8D28NP-R39MC Sumida
CDMC6D28-515389.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 0.39UH 19.9A
auf Bestellung 260 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDMC8D28NP-R39MC Sumida
Description: FIXED IND 390NH 19.9A 2.8MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.374" L x 0.335" W (9.50mm x 8.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 19.8A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 390 nH, Current Rating (Amps): 19.9 A.
Weitere Produktangebote CDMC8D28NP-R39MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDMC8D28NP-R39MC CDMC8D28NP-R39MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDMC8D28.pdf Description: FIXED IND 390NH 19.9A 2.8MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.374" L x 0.335" W (9.50mm x 8.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 19.8A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 19.9 A