Produkte > SAME SKY > CDMG15008-03A
CDMG15008-03A
CDMG15008-03A Same Sky
cdmg15008_03a.pdf
Hersteller: Same Sky
Speakers & Transducers Speakers
auf Bestellung 4333 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDMG15008-03A Same Sky
Description: SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 88DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 900Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 500 mW, Power - Rated: 300 mW, Frequency Range: 900 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 88.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 2114 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CDMG15008-03A CDMG15008-03A Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cdmg15008-03a.pdf Description: SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 88DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm)
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 900Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 500 mW
Power - Rated: 300 mW
Frequency Range: 900 Hz ~ 20 kHz