Produkte > CUI DEVICES > CDMG16008-03
CDMG16008-03
CDMG16008-03 CUI Devices
cdmg16008_03-1776605.pdf
Hersteller: CUI Devices
Speakers & Transducers Speakers
auf Bestellung 1335 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDMG16008-03 CUI Devices
Description: SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 69DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 600Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.100" (2.55mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 500 mW, Power - Rated: 300 mW, Frequency Range: 600 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 69.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDMG16008-03 CDMG16008-03 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cdmg16008-03.pdf Description: SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 69DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 600Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.100" (2.55mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 500 mW
Power - Rated: 300 mW
Frequency Range: 600 Hz ~ 20 kHz