CDPH28D11FHF-1R0NC
CDPH28D11FHF-1R0NC Sumida America Components Inc.
CDPH28D11F.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 1.83A 62 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 62mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.78A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.83 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDPH28D11FHF-1R0NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 1.83A 62 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 62mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.78A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 1.83 A.
Weitere Produktangebote CDPH28D11FHF-1R0NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDPH28D11FHF-1R0NC CDPH28D11FHF-1R0NC Hersteller : Sumida CDPH28D11F-3049515.pdf Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 1UH 1.83A