CDPH45D13FHF-220MC
CDPH45D13FHF-220MC Sumida America Components Inc.
CDPH45D16F.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 660MA 644MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.185" L x 0.177" W (4.70mm x 4.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 644mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 740mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 660 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDPH45D13FHF-220MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 660MA 644MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.185" L x 0.177" W (4.70mm x 4.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 644mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 740mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 660 mA.
Weitere Produktangebote CDPH45D13FHF-220MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDPH45D13FHF-220MC CDPH45D13FHF-220MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDPH45D16F.pdf Description: FIXED IND 22UH 660MA 644MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 660 mA