CDPH4D19FNP-6R8MC
CDPH4D19FNP-6R8MC Sumida America Components Inc.
CDPH4D19F.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 3.02A 50MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.02 A
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDPH4D19FNP-6R8MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 3.02A 50MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 3.02 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDPH4D19FNP-6R8MC CDPH4D19FNP-6R8MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDPH4D19F.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 3.02A 50MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.02 A
auf Bestellung 2575 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
CDPH4D19FNP-6R8MC CDPH4D19FNP-6R8MC Hersteller : Sumida CDPH4D19F.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 1A 20% SMD LO PROFILE IND