Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CDR04BP332BJUS
CDR04BP332BJUS
CDR04BP332BJUS KYOCERA AVX Components
cdr0106.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0033uF 100V BP 5% Pad SMD 1812 (0.001%FR) 125°C Bulk
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR04BP332BJUS KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 3300PF 100V BP 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: BP, Size / Dimension: 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.080" (2.03mm), Failure Rate: S (0.001%), Capacitance: 3300 pF.
Weitere Produktangebote CDR04BP332BJUS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR04BP332BJUS CDR04BP332BJUS Hersteller : KYOCERA AVX Components cdr0106.pdf Cap Ceramic 0.0033uF 100V BP 5% Pad SMD 1812 (0.001%FR) 125°C Bulk
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
CDR04BP332BJUS CDR04BP332BJUS Hersteller : Kemet f3102_mil-prf-55681.pdf Cap Ceramic 0.0033uF 100V BP 5% Pad SMD 1812 (0.001%FR) 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
CDR04BP332BJUS CDR04BP332BJUS Hersteller : KEMET CDR04BP332BJUS.pdf Description: CAP CER 3300PF 100V BP 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: BP
Size / Dimension: 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.080" (2.03mm)
Failure Rate: S (0.001%)
Capacitance: 3300 pF