CDR105NP-391MC
CDR105NP-391MC Sumida America Components Inc.
CDR105,105B.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 390UH 410MA 1.18OHM SM
Tolerance: -15%, +20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.362" W (10.00mm x 9.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.18Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 3.6MHz
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Inductance: 390 µH
Current Rating (Amps): 410 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR105NP-391MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 390UH 410MA 1.18OHM SM, Tolerance: -15%, +20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.362" W (10.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.18Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 3.6MHz, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Inductance: 390 µH, Current Rating (Amps): 410 mA.