Produkte > SUMIDA > CDR105NP-470MC
CDR105NP-470MC
CDR105NP-470MC Sumida
CDR105.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 47uH 1.17A 0.18ohms
auf Bestellung 128 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR105NP-470MC Sumida
Description: FIXED IND 47UH 1.17A 180MOHM SMD, Tolerance: -15%, +20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.362" W (10.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 14MHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 1.17 A.
Weitere Produktangebote CDR105NP-470MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR105NP-470MC CDR105NP-470MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDR105,105B.pdf Description: FIXED IND 47UH 1.17A 180MOHM SMD
Tolerance: -15%, +20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.362" W (10.00mm x 9.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 14MHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.17 A