Produkte > SUMIDA > CDR125NP-100MC
CDR125NP-100MC
CDR125NP-100MC Sumida
CDR125-523429.pdf
Hersteller: Sumida
Fixed Inductors 10uH 2.65A 0.05ohms
auf Bestellung 157 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR125NP-100MC Sumida
Description: FIXED IND 10UH 2.65A 50 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 24.2MHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.232" (5.90mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2.65 A.
Weitere Produktangebote CDR125NP-100MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR125NP-100MC CDR125NP-100MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDR125.pdf Description: FIXED IND 10UH 2.65A 50 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 24.2MHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.232" (5.90mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.65 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.65 A