Produkte > SUMIDA > CDR125NP-101MC
CDR125NP-101MC
CDR125NP-101MC Sumida
CDR125-523429.pdf
Hersteller: Sumida
Fixed Inductors 100uH 1.05A 0.25ohms
auf Bestellung 292 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR125NP-101MC Sumida
Description: FIXED IND 100UH 1.05A 250MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -15%, +20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 6.92MHz, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.232" (5.90mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 1.05 A.
Weitere Produktangebote CDR125NP-101MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR125NP-101MC CDR125NP-101MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDR125.pdf Description: FIXED IND 100UH 1.05A 250MOHM SM
Tolerance: -15%, +20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 6.92MHz
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.232" (5.90mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1.05 A
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -15%, +20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1.05 A