CDR125NP-181MC
CDR125NP-181MC Sumida America Components Inc.
CDR125.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 180UH 770MA 480MOHM SM
Tolerance: -15%, +20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 480mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 5.1MHz
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.232" (5.90mm)
Inductance: 180 µH
Current Rating (Amps): 770 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR125NP-181MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 180UH 770MA 480MOHM SM, Tolerance: -15%, +20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 480mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 5.1MHz, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.232" (5.90mm), Inductance: 180 µH, Current Rating (Amps): 770 mA.
Weitere Produktangebote CDR125NP-181MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR125NP-181MC CDR125NP-181MC Hersteller : Sumida CDR125-523429.pdf Power Inductors - SMD 180uH A 20% 1KHz SMD HI PWR IND