CDR125NP-390MC
CDR125NP-390MC Sumida America Components Inc.
CDR125.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 39UH 1.65A 110MOHM SMD
Tolerance: -15%, +20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 11.6MHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.232" (5.90mm)
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 1.65 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR125NP-390MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 39UH 1.65A 110MOHM SMD, Tolerance: -15%, +20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 11.6MHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.232" (5.90mm), Inductance: 39 µH, Current Rating (Amps): 1.65 A.
Weitere Produktangebote CDR125NP-390MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR125NP-390MC CDR125NP-390MC Hersteller : Sumida CDR125-523429.pdf Power Inductors - SMD 39uH A 20% SMD HI PWR IND