CDR125NP-561MC
CDR125NP-561MC Sumida America Components Inc.
CDR125.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 560UH 440MA 1.34OHM SM
Tolerance: -15%, +20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.34Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 2.94MHz
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.232" (5.90mm)
Inductance: 560 µH
Current Rating (Amps): 440 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR125NP-561MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 560UH 440MA 1.34OHM SM, Tolerance: -15%, +20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.34Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 2.94MHz, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.232" (5.90mm), Inductance: 560 µH, Current Rating (Amps): 440 mA.