Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CDR31BP2R0BBWS
CDR31BP2R0BBWS
CDR31BP2R0BBWS KYOCERA AVX Components
cdr31-35.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2pF 100V BP 0.1pF Pad SMD 0805 (0.001%FR) 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR31BP2R0BBWS KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 2PF 100V BP 0805, Tolerance: ±0.1pF, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: BP, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Failure Rate: S (0.001%), Capacitance: 2 pF.
Weitere Produktangebote CDR31BP2R0BBWS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR31BP2R0BBWS CDR31BP2R0BBWS Hersteller : Kemet f3102_mil-prf-55681.pdf Cap Ceramic 2pF 100V BP 0.1pF Pad SMD 0805 (0.001%FR) 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
CDR31BP2R0BBWS CDR31BP2R0BBWS Hersteller : KEMET F3102_MIL-PRF-55681.pdf Description: CAP CER 2PF 100V BP 0805
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: BP
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Failure Rate: S (0.001%)
Capacitance: 2 pF