Produkte > KEMET > CDR31BX102BKUS
CDR31BX102BKUS
CDR31BX102BKUS KEMET
CDR31BX102BKUS.pdf
Hersteller: KEMET
Description: CAP CER 1000PF 100V BX 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Failure Rate: S (0.001%)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR31BX102BKUS KEMET
Description: CAP CER 1000PF 100V BX 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Failure Rate: S (0.001%), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR31BX102BKUS CDR31BX102BKUS Hersteller : KEMET CDR31BX102BKUS.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V BX 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: BX
Applications: High Reliability
Failure Rate: S (0.001%)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 2504 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
CDR31BX102BKUS CDR31BX102BKUS Hersteller : KYOCERA AVX Components cdr3135.pdf Cap Ceramic 0.001uF 100V BX 10% Pad SMD 0805 (0.001%FR) 125°C Bulk
auf Bestellung 4 Stücke: