Produkte > KEMET > CDR31BX102BKWS
CDR31BX102BKWS
CDR31BX102BKWS Kemet
f3102_mil-prf-55681.pdf
Hersteller: Kemet
Cap Ceramic 0.001uF 100V BX 10% Pad SMD 0805 (0.001%FR) 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR31BX102BKWS Kemet
Description: CAP CER 1000PF 100V BX 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Failure Rate: S (0.001%), Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote CDR31BX102BKWS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR31BX102BKWS CDR31BX102BKWS Hersteller : Kemet f3102_mil-prf-55681.pdf Cap Ceramic 0.001uF 100V BX 10% Pad SMD 0805 (0.001%FR) 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
CDR31BX102BKWS CDR31BX102BKWS Hersteller : KYOCERA AVX Components cdr31-35.pdf Cap Ceramic 0.001uF 100V BX 10% Pad SMD 0805 (0.001%FR) 125°C Bulk
CDR31BX102BKWS CDR31BX102BKWS Hersteller : KYOCERA AVX CDR31-35.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V BX 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Failure Rate: S (0.001%)
Capacitance: 1000 pF