Produkte > KNOWLES NOVACAP > CDR31BX103AKZM
CDR31BX103AKZM
CDR31BX103AKZM Knowles Novacap
Knowles%20Datasheet_CDR31BX103AKZM.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: 0805, BX, 10NF, 50V, 10% TOLERAN
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 10000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR31BX103AKZM Knowles Novacap
Description: 0805, BX, 10NF, 50V, 10% TOLERAN, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote CDR31BX103AKZM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR31BX103AKZM CDR31BX103AKZM Hersteller : Knowles Novacap Knowles%20Datasheet_CDR31BX103AKZM.pdf Description: 0805, BX, 10NF, 50V, 10% TOLERAN
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: BX
Applications: High Reliability
Capacitance: 10000 pF