Produkte > KNOWLES NOVACAP > CDR32BX103BKZM
CDR32BX103BKZM
CDR32BX103BKZM Knowles Novacap
Knowles%20Datasheet_CDR32BX103BKZM.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: 1206, BX, 10NF, 100V, 10% TOLERA
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 10000 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR32BX103BKZM Knowles Novacap
Description: 1206, BX, 10NF, 100V, 10% TOLERA, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote CDR32BX103BKZM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR32BX103BKZM CDR32BX103BKZM Hersteller : Knowles Novacap Knowles%20Datasheet_CDR32BX103BKZM.pdf Description: 1206, BX, 10NF, 100V, 10% TOLERA
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: BX
Applications: High Reliability
Capacitance: 10000 pF