Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CDR32BX333AKUP
CDR32BX333AKUP
CDR32BX333AKUP KYOCERA AVX Components
cdr3135.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.033uF 50V BX 10% Pad SMD 1206 (0.1%FR) 125°C Bulk
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR32BX333AKUP KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER SMP MLC HI-REL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Failure Rate: P (0.1%), Capacitance: 0.033 µF.
Weitere Produktangebote CDR32BX333AKUP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR32BX333AKUP CDR32BX333AKUP Hersteller : KYOCERA AVX Components cdr3135.pdf Cap Ceramic 0.033uF 50V BX 10% Pad SMD 1206 (0.1%FR) 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
CDR32BX333AKUP CDR32BX333AKUP Hersteller : Kemet f3102_mil-prf-55681.pdf Cap Ceramic 0.033uF 50V BX 10% Pad SMD 1206 (0.1%FR) 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Failure Rate: P (0.1%)
Capacitance: 0.033 µF