Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CDR33BX563AKUSM
CDR33BX563AKUSM
CDR33BX563AKUSM KYOCERA AVX Components
cdr3135.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.056uF 50V BX 10% Pad SMD 1210 (0.001%FR) 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR33BX563AKUSM KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER SMP MLC HI-REL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.059" (1.50mm), Failure Rate: S (0.001%), Capacitance: 0.056 µF.
Weitere Produktangebote CDR33BX563AKUSM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.059" (1.50mm)
Failure Rate: S (0.001%)
Capacitance: 0.056 µF