Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CDR34BP472BJUS
CDR34BP472BJUS
CDR34BP472BJUS KYOCERA AVX Components
cdr31-35.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0047uF 100V BP 5% Pad SMD 1812 (0.001%FR) 125°C Bulk
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR34BP472BJUS KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 4700PF 100V BP 1812, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: BP, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.059" (1.50mm), Failure Rate: S (0.001%), Capacitance: 4700 pF.
Weitere Produktangebote CDR34BP472BJUS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR34BP472BJUS CDR34BP472BJUS Hersteller : KYOCERA AVX Components cdr31-35.pdf Cap Ceramic 0.0047uF 100V BP 5% Pad SMD 1812 (0.001%FR) 125°C Bulk
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
tariffCode: 85322400
productTraceability: No
rohsCompliant: NO
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
auf Bestellung 109 Stücke:
CDR34BP472BJUS CDR34BP472BJUS Hersteller : KEMET CDR34BP472BJUS.pdf Description: CAP CER 4700PF 100V BP 1812
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: BP
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.059" (1.50mm)
Failure Rate: S (0.001%)
Capacitance: 4700 pF