Produkte > KNOWLES NOVACAP > CDR35BX104BKZM
CDR35BX104BKZM
CDR35BX104BKZM Knowles Novacap
Knowles%20Datasheet_CDR35BX104BKZM.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: 1825, BX, 100NF, 100V, 10% TOLER
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 0.1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR35BX104BKZM Knowles Novacap
Description: 1825, BX, 100NF, 100V, 10% TOLER, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote CDR35BX104BKZM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR35BX104BKZM CDR35BX104BKZM Hersteller : Knowles Novacap Knowles%20Datasheet_CDR35BX104BKZM.pdf Description: 1825, BX, 100NF, 100V, 10% TOLER
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: BX
Applications: High Reliability
Capacitance: 0.1 µF