Produkte > KNOWLES NOVACAP > CDR35BX474AKZM
CDR35BX474AKZM
CDR35BX474AKZM Knowles Novacap
Knowles%20Datasheet_CDR35BX474AKZM.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: 1825, BX, 470NF, 50V, 10% TOLERA
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 0.47 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR35BX474AKZM Knowles Novacap
Description: 1825, BX, 470NF, 50V, 10% TOLERA, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 0.47 µF.
Weitere Produktangebote CDR35BX474AKZM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR35BX474AKZM CDR35BX474AKZM Hersteller : Knowles Novacap Knowles%20Datasheet_CDR35BX474AKZM.pdf Description: 1825, BX, 470NF, 50V, 10% TOLERA
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: BX
Applications: High Reliability
Capacitance: 0.47 µF