Produkte > SUMIDA > CDR6D28MNNP-100NC
CDR6D28MNNP-100NC
CDR6D28MNNP-100NC Sumida
CDR6D28MN.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 10uH 1.8A 25% LO PRO HYBRD INDCTR
auf Bestellung 1361 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR6D28MNNP-100NC Sumida
Description: FIXED IND 10UH 1.8A 88.8MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±25%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 88.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR6D28MNNP-100NC CDR6D28MNNP-100NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDR6D28MN.pdf Description: FIXED IND 10UH 1.8A 88.8MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±25%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 88.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
auf Bestellung 285 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±25%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A