CDR6D28MNNP-7R7NC
CDR6D28MNNP-7R7NC Sumida America Components Inc.
CDR6D28MN.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 7.7UH 2A 76.3 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±25%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 76.3mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.85A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 7.7 µH
Current Rating (Amps): 2 A
auf Bestellung 4500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR6D28MNNP-7R7NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 7.7UH 2A 76.3 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±25%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 76.3mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.85A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 7.7 µH, Current Rating (Amps): 2 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR6D28MNNP-7R7NC CDR6D28MNNP-7R7NC Hersteller : Sumida CDR6D28MN-523430.pdf Power Inductors - SMD 7.7uH 2A 25% LO PRO HYBRD INDCTR
auf Bestellung 3073 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CDR6D28MNNP-7R7NC CDR6D28MNNP-7R7NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDR6D28MN.pdf Description: FIXED IND 7.7UH 2A 76.3 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±25%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 7.7 µH
Current Rating (Amps): 2 A