CDR7D28MNNP-101NC
CDR7D28MNNP-101NC Sumida America Components Inc.
CDR7D28MN.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 100UH 650MA 655MOHM SM
Tolerance: ±25%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 655mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 750mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR7D28MNNP-101NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 100UH 650MA 655MOHM SM, Tolerance: ±25%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 655mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 750mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR7D28MNNP-101NC CDR7D28MNNP-101NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDR7D28MN.pdf Description: FIXED IND 100UH 650MA 655MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±25%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
auf Bestellung 2031 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
CDR7D28MNNP-101NC CDR7D28MNNP-101NC Hersteller : Sumida CDR7D28MN-523402.pdf Power Inductors - SMD 100uH .65A