CDR7D28MNNP-1R2NC
CDR7D28MNNP-1R2NC Sumida America Components Inc.
CDR7D28MN.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 4.5A 20.5MOHM SM
Tolerance: ±25%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 20.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
auf Bestellung 990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR7D28MNNP-1R2NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 4.5A 20.5MOHM SM, Tolerance: ±25%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 20.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 4.5 A.
Weitere Produktangebote CDR7D28MNNP-1R2NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR7D28MNNP-1R2NC Hersteller : Sumida CDR7D28MN-523402.pdf Fixed Inductors 1.2uH 4.5A
auf Bestellung 416 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
CDR7D28MNNP-1R2NC CDR7D28MNNP-1R2NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDR7D28MN.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 4.5A 20.5MOHM SM
Tolerance: ±25%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A