CDR7D28MNNP-220NC
CDR7D28MNNP-220NC Sumida America Components Inc.
CDR7D28MN.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 1.6A 120 MOHM SMD
Tolerance: ±25%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.65A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDR7D28MNNP-220NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 1.6A 120 MOHM SMD, Tolerance: ±25%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.65A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDR7D28MNNP-220NC CDR7D28MNNP-220NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDR7D28MN.pdf Description: FIXED IND 22UH 1.6A 120 MOHM SMD
Tolerance: ±25%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
auf Bestellung 1729 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
CDR7D28MNNP-220NC CDR7D28MNNP-220NC Hersteller : Sumida CDR7D28MN.pdf Power Inductors - SMD 22uH 1.6A