Produkte > SUM > CDRH103RNP-4R7NC-B
CDRH103RNP-4R7NC-B SUM
CDRH103R.pdf
Hersteller: SUM
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH103RNP-4R7NC-B SUM
Description: FIXED IND 4.7UH 4A 30 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.65A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 4 A.
Weitere Produktangebote CDRH103RNP-4R7NC-B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH103RNP-4R7NC-B CDRH103RNP-4R7NC-B Hersteller : Sumida Corporation 99576427283694cdrh103r.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 4A 0.03Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH103RNP-4R7NC-B CDRH103RNP-4R7NC-B Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH103R.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 4A 30 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.65A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4 A
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH103RNP-4R7NC-B CDRH103RNP-4R7NC-B Hersteller : Sumida CDRH103R-523372.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 4.65A 0.023ohm