Produkte > SUMIDA > CDRH103RNP-6R8NC-B
CDRH103RNP-6R8NC-B
CDRH103RNP-6R8NC-B Sumida
CDRH103R.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 6.8uH 3.84A 0.027ohm
auf Bestellung 10597 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH103RNP-6R8NC-B Sumida
Description: FIXED IND 6.8UH 3.6A 35 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 35mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.84A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 3.6 A.
Weitere Produktangebote CDRH103RNP-6R8NC-B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH103RNP-6R8NC-B Hersteller : SUM CDRH103R.pdf SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
CDRH103RNP-6R8NC-B CDRH103RNP-6R8NC-B Hersteller : Sumida Corporation 99576427283694cdrh103r.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 3.6A 0.035Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH103RNP-6R8NC-B CDRH103RNP-6R8NC-B Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH103R.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 3.6A 35 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 35mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.84A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.6 A