CDRH104R-331NC
CDRH104R-331NC Sumida America Components Inc.
CDRH104R%20S0746082%20%282%29.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 330UH 520MA 1.09OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.09Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 700mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 520 mA
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH104R-331NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 330UH 520MA 1.09OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.09Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 700mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 520 mA.
Weitere Produktangebote CDRH104R-331NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH104R-331NC CDRH104R-331NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH104R%20S0746082%20%282%29.pdf Description: FIXED IND 330UH 520MA 1.09OHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 520 mA