Produkte > SUMIDA > CDRH104R-5R2NC
CDRH104R-5R2NC SUMIDA
CDRH104R%20S0746082%20%282%29.pdf
Hersteller: SUMIDA
auf Bestellung 11860 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH104R-5R2NC SUMIDA
Description: FIXED IND 5.2UH 5.4A 22 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 22mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 5.2 µH, Current Rating (Amps): 5.4 A.
Weitere Produktangebote CDRH104R-5R2NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH104R-5R2NC CDRH104R-5R2NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH104R%20S0746082%20%282%29.pdf Description: FIXED IND 5.2UH 5.4A 22 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 22mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 5.2 µH
Current Rating (Amps): 5.4 A