Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDRH104RNP-1R5NC
CDRH104RNP-1R5NC
CDRH104RNP-1R5NC Sumida Corporation
cdrh104r_202403.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Drum Core 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 8.5A 0.0081Ohm DCR T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 239
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH104RNP-1R5NC Sumida Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 6.5A 8.1 MOHM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 8.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 6.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH104RNP-1R5NC CDRH104RNP-1R5NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH104R.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 6.5A 8.1 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 8.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A
Mindestbestellmenge: 9
CDRH104RNP-1R5NC CDRH104RNP-1R5NC Hersteller : Sumida smdc-s-a0011496910-1.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH 6.5A
auf Bestellung 278 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
CDRH104RNP-1R5NC CDRH104RNP-1R5NC Hersteller : Sumida Corporation cdrh104r_202403.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 8.5A 0.0081Ohm DCR T/R