Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDRH104RT125NP-680MC
CDRH104RT125NP-680MC
CDRH104RT125NP-680MC Sumida Corporation
cdrh104rt125en.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Drum Core 68uH 20% 100KHz Ferrite 1.25A 0.216Ohm DCR T/R Automotive AEC-Q200
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH104RT125NP-680MC Sumida Corporation
Description: FIXED IND 68UH 1.25A 216 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 216mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.57A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 1.25 A.
Weitere Produktangebote CDRH104RT125NP-680MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH104RT125NP-680MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH104RT125%20(en).pdf?t=1594928791 Description: FIXED IND 68UH 1.25A 216 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 216mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.57A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.25 A