Produkte > SUMIDA > CDRH105RNP-2R2NC
CDRH105RNP-2R2NC
CDRH105RNP-2R2NC Sumida
CDRH105R.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 2.2UH 7.5A
auf Bestellung 475 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH105RNP-2R2NC Sumida
Description: FIXED IND 2.2UH 7.5A 7.2MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 7.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9.25A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 7.5 A.
Weitere Produktangebote CDRH105RNP-2R2NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH105RNP-2R2NC CDRH105RNP-2R2NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH105R.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 7.5A 7.2MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 7.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9.25A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 7.5 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 7.5 A